Vi anvender cookies for at give dig den bedst mulige oplevelse på vores website | Læs mere

Danmark | 27.04.2021

Kristoffer Rye Rasmussen tiltræder som projektchef i Aarhus

Som ny projektchef i Aarhus skal Kristoffer Rye Rasmussen være med til at lede vores byggeprojekter i hele Skandinavien, herunder udviklingen af det nye Aarhus BSS i Universitetsbyen. Med over 20 års erfaring i branchen, har Kristoffer stor arkitektonisk, byggeteknisk og ledelsesmæssig indsigt, ligesom han er garant for at gennemføre store, komplekse byggesager i både privat og offentlig regi med mange interessenter og brugergrupper involveret. Vi er glade for at byde ham velkommen tilbage til teamet.

Som ny projektchef i Aarhus skal Kristoffer Rye Rasmussen være med til at lede vores byggeprojekter i hele Skandinavien, herunder udviklingen af det nye Aarhus BSS i Universitetsbyen. Med over 20 års erfaring i branchen, har Kristoffer stor arkitektonisk, byggeteknisk og ledelsesmæssig indsigt, ligesom han er garant for at gennemføre store, komplekse byggesager i både privat og offentlig regi med mange interessenter og brugergrupper involveret. Vi er glade for at byde ham velkommen tilbage til teamet.